HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?

Hakkımızda.

Kaliteli hizmet ve seçilmiş binalar üretmeyi amaçlayan bu yolculuğumuz MT GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. kurulması ile kurumsallaşarak daha çok gelişmiştir.MT GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan şirket politikamız ile daimi ve sürekli olarak satış ve satış sonrası destek verneyi amaçlayarak müşterilerimizin en iyi şekilde güvenli ortamlarda olmaları tek hedefidir. 7-24 uluşabileceğiniz ve yine 7-24 sıkıntılarınızı dinlenmeyi, sorunlarınızın en kısa zamanda çözülmesini hedefleyen amaçlar. sizlerde MT GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. katılın ve huzuru güvenle inşaa edişimizi seyredin

  • Müşteri Memnuniyetini Artırmak.
  • Yeni Ürün ve Üretim Teknolojileri Geliştirmek ve Uygulamak.
  • Çalışanların Bağlılığını ve Motivasyonunu Artırmak.


ŞİRKETİMİZ

“ Sektördeki gelişmeleri, deneyim, sağlam işbirlikleri ve nitelikli insan kaynağını, yenilikçi yaklaşımla birleştirerek, sektörde lider bir kurum olmak ve hayata değer katan, estetik kaygısı yüksek kalıcı eserler üretmek temel amacımızdır. “

Görevimiz

Kurumsal prensibimiz, etik ve ahlaki değerler çerçevesinde, tüm işlerimizde yenilikçi, sürdürülebilir ve optimum çözümler ile yaratıcı fikirler üretmek ve müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır.

Misyonumuz

MT GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. kuruluşundan bu yana büyümeyi hedeflemiştir ve Çağımızın değişkenliğine ayak uydurarak çevremiz için gerekli düzenlemelerin yapılmasını sağlamaktadır. bilgi biriminin ve tecrübelerinin buluştuğu nokta MT GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ..

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Formu Doldurarak Bize CV nizi bırakabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

MT Grup Güvenlik, Temizlik, Danışmanlık Ltd.Şti. genç ve yeni bir şirket olmasına rağmen işine verdiği önem ve sağladığı başarılı hizmetlerle sektöre kısa sürede hızlı bir giriş yapmıştır. DAHA FAZLASI !

İkitelli O.S.B. Demirciler San. Sit. Sosyal Tesis 2 No:1 K:2 Başakşehir / İstanbul

Telefon: 0 (212) 549 52 03
Faks: 0 (212) 549 52 12

E-Posta: info@mtguvenlik.com

Bize Yazın

Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bir mesaj göndermekten çekinmeyin. Sizden haber bekliyoruz ! 24 Saat !